Obozy i półkolonie

lato 2024!
Zapraszamy do spędzenia aktywnych wakacji z gokyo judo!


W te wakacje zapraszamy Was do ośrodka „Paleo” we Władysławowie. Ośrodek ma świetną lokalizację, ponieważ położony jest przy mało uczęszczanej ulicy, w centrum miasta. W pobliżu znajduje się również piękny park miejski. Odległość od morza to około 800m.

Ośrodek Paleo ma jeszcze jeden bardzo duży atut- pyszne jedzenie. Byliśmy tam w zeszłym roku i naprawdę było bardzo smacznie i domowo.

W maksymalnie pięcioosobowych pokojach jest bardzo czysto i ładnie. Ośrodek jest po niedawnym remoncie. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz boiska do siatkówki i koszykówki.

Na obozie zaplanowaliśmy liczne atrakcje m.in.:
-Treningi judo ze srebrnym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020, Mistrzem Świata- Saeid Mollalei. Na treningach będą obecni zawodnicy z klubów z całej Polski, co daje świetną możliwość doboru partnerów do randori.-Wyjścia na plażę i różne atrakcje z tym związane: kąpiele w morzu, budowanie rzeźb z piasku, mecze plażowej piłki nożnej

-Wyjście do lunaparku we Władysławowie
-Dyskoteka
-Ognisko
-Wyjście na basen i jacuzzi w Cetniewie
-Poszukiwanie bursztynów na plaży po zmroku z latarkami UV
-Wieczorny seans filmowy na hali judo
-Pokaz talentów
-Ćwiczenia szybkości reakcji na BlazePod
-DETOKS OD TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH. Zawodnicy mają możliwość wzięcia telefonu na 15 min dziennie, żeby skontaktować się z rodzicami. Dzięki temu czas na odpoczynek spędzają z rówieśnikami lub czytając książkę.

Dużą atrakcją, tym razem bardziej dla rodziców 😉 są foto i wideo relacje z obozu, które publikujemy codziennie na Facebooku.

Cena obozu to 2100 zł.
Zawiera: Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem i prowiantem na drogą powrotną, przejazd, udział we wszystkich zajęciach sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie NNW, opiekę odpowiedzialnych trenerów, klubowy gadżet niespodziankę dla każdego zawodnika.

ZOBACZCIE JAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU!

 

Zgłoszenia na obóz dostępne są przez portal rodzica w systemie Sportsmanago lub pod linkiem: https://gokyojudo.sportsmanago.pl/oboz/1982

Liczba miejsc jest ograniczona. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.
Gwarancją zgłoszenia jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł na konto klubu. 

Płatność za obóz odbywa się w 3 ratach:
500 zł- zadatek płatny przy zapisie.
500 zł płatne do 30.04.2024
1100 zł płatne do 30.06.2024

ilość miejsc jest ograniczona.
decyduje kolejność zgłoszeń.