Trzy medale naszych zawodniczek na SameJudo Cup馃敟

0 Comments

Po intensywnych dw贸ch dniach rywalizacji w dniach 13-14 maja 2023 rokuna turnieju SameJudo Cup 7, nasza dru偶yna powraca z Warszawy z trzema medalami oraz czterema miejscami punktowanymi. W zawodach wzi臋艂o udzia艂 oko艂o 1400 zawodnik贸w i zawodniczek z 21 kraj贸w 馃嚘馃嚥馃嚘馃嚳馃嚙馃嚜馃嚚馃嚲馃嚞馃嚜馃嚫馃嚜馃嚠馃嚜馃嚛馃嚜馃嚢馃嚳馃嚭馃嚘馃嚛馃嚢馃嚝馃嚠馃嚪馃嚧馃嚚馃嚟馃嚥馃嚦馃嚘馃嚛馃嚚馃嚳馃嚫馃嚢馃嚤馃嚬馃嚜馃嚜馃嚤馃嚮, co dowodzi ogromnej konkurencji.

W sobot臋 medal br膮zowy zdoby艂a Nina Podymska. Tu偶 poza podium, na miejscach pi膮tych rywalizacj臋 zako艅czyli Stanis艂aw Seku艂a, kt贸ry rywalizowa艂 w wy偶szej kategorii wiekowej i Karen Arzumanian. Niewiele zabrak艂o, aby ch艂opcy mogli cieszy膰 si臋 z medalu.

Nina na podium

Tymur Iurchenko oraz Mi艂osz Sybistowicz r贸wnie偶 wykazali si臋 znakomit膮 postaw膮, zajmuj膮c si贸dme miejsce w swoich kategoriach wagowych. Alan Niedo艣pia艂 i Kacper Grzybek, mimo 艣wietnych walk, niestety zako艅czyli turniej na walkach eliminacyjnych.

Niedziela przynios艂a kolejne sukcesy dla naszej dru偶yny. Anna Arzumanian zdoby艂a srebrny medal, a Tetiana Iurchenko br膮zowy.

Tetiana na podium
Ania na podium

SameJudo Cup by艂 dla naszych zawodnik贸w kolejnym trudnym i wymagaj膮cym turniejem. Jednak偶e, ka偶da walka by艂a cennym do艣wiadczeniem, przyczyniaj膮cym si臋 do ich rozwoju i post臋p贸w.
Jeste艣my dumni z ich determinacji i po艣wi臋cenia.

Dzi臋kujemy Rafa艂owi Morawskiemu za pi臋kne zdj臋cia z podium!

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *