Podsumowanie obozów letnich

0 Comments

Lato w UKS Gokyo Judo to nie tylko okres letnich wakacji, to również czas intensywnych treningów, nowych wyzwań i niezapomnianych przygód podczas letnich obozów sportowych. W tym sezonie po raz pierwszy nasi zawodnicy: Nina Podymska i Alan Niedośpiał zostali powołani na obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Spędzili na nich cały miesiąc.
Nasi reprezentanci bardzo dobrze przepracowali ten okres i jesteśmy pewni, że efekty wakacyjnych treningów zobaczymy już niebawem na zawodach.

Nasi młodsi zawodnicy również bardzo mocno trenowali na sierpniowym obozie we Władysławowie. Był to wyjątkowy obóz, ponieważ młodzi adepci judo mieli możliwość trenowania z Richardem Trautmannem- dwukrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich i cenionym trenerem (m.in. trener kadry narodowej Niemiec i Azerbejdżanu). Jego wiedza i doświadczenie są naprawdę imponujące.

Oczywiście, letnie obozy to nie tylko ciężka praca, ale również czas na relaks i wspólną zabawę. Kąpiele w morzu, robienie rzeźb z piasku, wizyty w lunaparku i na basenie, poszukiwanie bursztynów po zmroku, dyskoteka na macie, pokaz talentów oraz zwiedzanie uroków Władysławowa – to wszystko tworzyło niepowtarzalny klimat i sprzyjało integracji.

Wspomnienia z letnich obozów z pewnością pozostaną z nami na długo. To nie tylko czas rozwijania umiejętności judo, ale także budowania relacji, kształtowania charakteru i kreowania wspólnych historii. 

Jesteśmy dumni z postępów i zaangażowania wszystkich uczestników naszych letnich przygód. 
Dziękujemy zawodnikom za wspólnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze, a rodzicom za zaufanie i powierzenie dzieci pod naszą opiekę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *